Hizmetlerimiz
Kongre , Toplantı ve Seminer organizasyonları
Düğün Organizasyonları
Indoor – Outdoor Aktiviteler
Özel Gezi Organziasyonları
Piknik Organizasyonları
Rehberlik Hizmetleri
Transfer Hizmetleri
Fuar Standları , Dekor , Süsleme
Sanatçı ve Konser Organizasyonları

 

Kongre , Toplantı ve seminer organizasyonları
Leon , uzun y a da kısa süreli eğitim seminerleri, bayi toplantıları gibi organizasyonlarda teknik ekipman  temininden süsleme işlerine kadar her adımda müşterinin yanında yer almaktadır.Kullandığı teknik ekipmanlardaki teknolojik üstünlük , süsleme işlerindeki yaratıcılık , çalıştığı ses ,ışık ve ulaşım firmalarının yüksek itibarı ve deneyimle ekibiyle müşterinin mutlu , kaliteli kısacası  ayrıcalıklı organizasyon deneyimlerini  sağlamaktadır.

Özel Gezi Organizasyonları
Özel gezi gruplarına , yurt içi yurt dışı turlarda sunulan programlarda  uygun destinasyon ve otel belirlemelerinden başlayarak sosyal program düzenlemelerinden alternatif etkinlikler ve geziler belirlenmesine kadar değişik servisler sunmaktadır.

Düğün Organizasyonları
Özel tasarım  davetiyeler , modern nikah şekerleri , ses ışık ve müzik sistemleri , havai fişek gösterileri , iç ve dış mekan süsleme , balayı organizasyonları gibi düğün öncesi ve sonrası farkı yaşatmak için çalışan Leon profesyonel şekilde bu hizmetleri vermek için çalışmaktadır.

Transfer Hizmetleri
Misafirleirmizin ulaşmak istedikleri her yön bi,zim güzel hizmetimizle ve son model araçalrıızla sağlanmaktadır.. Güvenli ve rahat yolculuklar Leon Turizmle her zaman hi,zmetinizdedir.

Dekor hizmetleri ve  Süsleme
Her türlü mağaza süslemesinden başlayıp toplantı salonu komple dekoru, açık alan süslemeleri, kapalı alan süslemeleri  Leon turizmin ince detaylarıyla ele alınıp en güzel uyum ve en kaliteli şekliyle gerçekleştirilir.

 Sanatçı ve Konser organizasyonları
Firmalarımızın gala yemeklerinde gece yapılan organizasyonlardaki tüm etkinlikler Leon Turizm tarafından en ince ayrıntısına kadar temin edilmektedir. Ülke genelindeki her türlü festivalde, organizasyonları hazırlayıp her türlü bölgesel ülkesel sanatçı teminini gerçekleştirip bu alandaki her hizmeti en başarılı şekilde sunmaktadır.

Outdoor aktiviteler
Raftıng, Jeep Safari , Quad Safari, Go kart, Paıntball, Scube Dıvıng, Ranch Club, Antik turlar, Şehir turu


Indoor aktiviteler ve Takım oyunları
Yaratıcı oyunlar, İletişim oyunları, Ördek yarışı, Kırkayak, Montaj, Halat çekme, Mayın tarlası, Cesaret kulesi, Çöl yılanı,
Labirent, Tulumbacılar, Çuval yarışı